Kalendarz imprez

Kalendarz imprez

Wrzesień

  • 12.09.2019 Grupa VII Biedronki- zajęcia z szermierki prowadzone na terenie AWF
  • 13.09.2019 Grupa VI Pszczółki- zajęcia Teakwondo prowadzone w ramach współpracy z AWF
  • 18.09.2019 Grupa VII Biedronki- zajęcia edukacyjno-muzyczne w PKiN „Skrzyżowanie kultur”
  • 19.09.2019 „Kreatywny Pinokio”- warsztaty (RR)
  • 19.09.2019 Grupa VIII Sówki- zajęcia z szermierki prowadzone na terenie AWF
  • 20.09.2019 godz. 12:30 Grupa VII Biedronki- zajęcia z Kołem Wolontariatu Szkoły Podstawowej nr 150
  • 25.09.2019 Grupy III, IV, V, VI, VII, VIII- wycieczka do „Magicznych Ogrodów”
  • 20.09.2019 Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
  • 24.09.2019 godz. 10:00 Grupa VII Biedronki- zajęcia edukacyjne z rodzicami „Bezpieczeństwo na drodze”
  • 26.09.2019 Festyn Pieczonego Ziemniaka (RR)
  • 27.09.2019 Grupa V Motyli- zajęcia Taekwondo prowadzone w ramach współpracy z AWF godz. 9:00
  • 27.09.2019- „Dzień głośnego czytania”. Wszystkie grupy
  • 30.09.2019 „Zuzia w Zaczarowanej Krainie”- teatrzyk (RR)
  • Audycja muzyczno-taneczna „Opowieść o małym Fryderyku. Muzyka Fryderyka Chopina” (RR)

Październik

  • 8.10.2019 Grupy III, IV, V, VI, VII, VIII- wyjazd do teatru na spektakl „Awanturka z Leśnego Podwórka”
  • 11.10.2019 o  godz. 10:30 Grupa VI Pszczółki „Dziecięca Akademia Sportu”- zajęcia Piłka nożna
  • 14.10.2019 godz. 9:00 Grupa VII Biedronki zajęcia z cyklu „Poczytaj mi mamo, tato”- „Na trzech kontynentach”
  • 17.10.2019 Grupa I Rybki „Ryby Wisły”- warsztaty
  • 17.10.2019 Grupa II Żabki „Żaby”- warsztaty
  • 18.10.2019 o godz. 10:30 Grupa VIII Sówki „Dziecięca Akademia Sportu”- zajęcia Taekwondo prowadzone na terenie AWF
  • 18.10.2019 o godz. 10:30 Grupa V Motyle „Dziecięca Akademia Sportu”- zajęcia Piłka nożna
  • 21.10.2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Odkrywcy świata, odkrywcy przypraw”- Grupa VII Pszczółki 9:00, Grupa V Motylki 10:00
  • 24.10.2019 Grupy I i II- Pasowanie na przedszkolaka (RR)
  • 24.10.2019 „Gry i zabawy świata”- zajęcia otwarte- Grupa VII Biedronki, godz. 16:00
  • 25.10,2019 o godz. 10:30 Grupa VII Biedronki „Dziecięca Akademia Sportu”- zajęcia Taekwondo prowadzone na terenie AWF
  •  Audycja muzyczno-taneczna „Trudne słowa w muzyce” (RR)

Listopad

  • 4.11.2019 Grupa VII Biedronki- wyjście na cmentarz, odwiedzanie grobów żołnierzy
  • 6.11.2019 godz. 16:00, Grupa II Żabki- „Postacie z bajek”- zajęcia z rodzicami
  • 6.11.2019 godz. 16:00 Grupa V Motylki- „Zabawy na jesienne wieczory”- zajęcia z rodzicami
  • 7.11.2019 Grupa VIII- wyjazd do muzeum POLIN, warsztaty „U Króla Maciusia”
  • 8.11.2019 godz. 10:00 Grupa VIII Sówki- zajęcia rugby, prowadzone na terenie AWF w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 15.11.2019 Grupa V, VI, VII, VIII- warsztaty „Elementarz finansowy”
  • 18.11 2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Wyprawa do krainy Tingatinga (Masajowie i afrykańskie zwierzęta) „- 9:00 Grupa III Jeżyki, 10:00 Grupa II Żabki (RR)
  • 19.11.2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Świat masek (Ameryka Południowa)-9:00 Grupa VIII Sówki (RR)
  • 19.11.2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Smok, tygrys, czyli chiński Nowy Rok- 10:00 Grupa VII Biedronki, 11:00 Grupa IV Biedronki (RR)
  • 20.11.2019 „Perypetie Pluszowego Misia”- teatrzyk (RR)
  • 21.11.2019 Grupa VII „Biedronki”- spotkania indywidualne z rodzicami dotyczące „Gotowości szkolnej”
  • 22.11.2019 Grupa I i II „Mój przyjaciel Miś”- warsztaty
  • 22.11.2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Gry i zabawy świata”- 9:00 Grupa I Rybki, 10:00 Grupa V Motylki (RR)
  • 22.11.2019 Warsztaty Edukacja Międzykulturowa „Nakrycia głowy, kapelusze, chusty i nie tylko..”- 11:00 Grupa VI Pszczółki (RR)
  • 22.11.2019 godz. 10:00 Grupa VI Pszczółki- zajęcia z szermierki prowadzone w ramach „Dziecięcej Akademii sportu”
  • 22.11.2019 godz. 9:00 Grupa VII Biedronki- zajęcia z „Kołem wolontariatu”
  • 25.11.2019 „Kreatywny Pinokio”- warsztaty (RR)
  • 25.11.2019 Dzień Pluszowego Misia
  • 26.11.2019 Grupa VII „Biedronki”- spotkania indywidualne z rodzicami dotyczące „Gotowości szkolnej”
  • 26.11.2019 godz. 17:OO, Grupa VII „Biedronki”- zebranie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na „Zielone przedszkole”
  • Audycja muzyczno-taneczna „Kto Ty jesteś? Polak mały”- Patriotyzm w muzyce i tańcu (RR)
  • 26.11.2019 Grupa I i II „Pinokio”- przedstawienie w teatrze Sabat
  • 27.11.2019 godz. 9:00 Grupa VII Biedronki- zajęcia warsztatowo-edukacyjne „Kicia Kocia na lotnisku”
  • 28.11.2019 godz. 10:00 Grupa VII i VIII- Igrzyska Przedszkolaków w SP. nr 352
  • 29.11.2019 godz. 10:00 Grupa V Motylki- zajęcia z szermierki prowadzone w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 29.11.2019 godz. 10:00 Grupa VII Biedronki- zajęcia rugby, prowadzone na terenie AWF w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”

Grudzień

  • 3.12.2019 godz. 10:00 Grupa V Motylki- zajęcia z piłki nożnej, prowadzone w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 3.12.2019 godz. 10:00 Grupa VII Biedronki- zapasy, prowadzone na terenie AWF w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 5.12.2019 Grupy V, VI, VIII- wyjazd do teatru Capitol na spektakl „Cudowna lampa Alladyna”
  • 5.12.2019 godz. 15:30 Grupa II „Żabki”- zajęcia otwarte z rodzicami „Mikołajkowe zabawy”
  • 6.12.2019- Mikołajki (RR)
  • 6.12.2019 Grupa I i II „Ptaki zimą”- warsztaty
  • 10.12.2019 godz. 10:00 Grupa VI Pszczółki- zajęcia z piłki nożnej, prowadzone w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 10.12.2019 godz. 10:00 Grupa VIII Sówki- zapasy, prowadzone na terenie AWF w ramach „Dziecięcej Akademii Sportu”
  • 20.12.2019 Spotkanie z Mikołajem (RR)
  • Audycja muzyczno-taneczna „Przedszkolaki kolędują Małemu” (RR)

Styczeń

  • 8.01.2020 „Kreatywny Pinokio”- warsztaty (RR)
  • 16.01.2020 Grupa IV „Indonezja-podróż Kuby i Tymka”- prezentacja multimedialna
  • 22.01.2020 „Dzień Babci i Dziadka”: godz. 10:00 Rybki, 10:30 Jeżyki, 11:00 Motylki, 11:30 Biedronki
  • 23.01.2020 „Dzień Babci i Dziadka”: godz. 12:00 Żabki, 12:40 Misie, 13:20 Pszczółki, 14:10 Sówki
  • 28.01.2020 Grupa VI „Pszczółki” godz. 10:00- lekcja w SP nr 352
  • 29.01.2020 Grupa V „Motylki” godz. 10:00- lekcja w SP nr 352
  • 30.01.2020 Bal Karnawałowy „Kolorowy Karnawał w Rytmie Disco”. 3-4 latki g. 9:30-10:30, 5-6 latki g. 10:30-11:30 (RR)
  • 31.01.2010 Grupa V i VI wyjazd do Zamku Królewskiego na lekcję pt. „Spotkanie z Królem”
  • Audycja muzyczno-taneczna Bale w Karnawale. Muzyka na królewskim dworze (RR)

Luty

  •  Audycja muzyczno-taneczna „Urodziny Beethovena. 250 rocznica urodzin” (RR)
  • 14.02.2020 „Dzień czerwony”- wszystkie grupy
  • 26.02.2020 Warsztaty tematyce warszawskiej: godz. 9:00 Rybki, godz. 10:00 Żabki (RR)
  • 27.02.2020 Warsztaty o tematyce warszawskiej: godz. 9:00 Motylki, godz. 10:00 Pszczółki, godz. 11:00 Jeżyki (RR)
  • 28.02.2020 Warsztaty o tematyce warszawskiej: godz. 9:00 Misie, godz. 10:00 Biedronki, godz. 11:00 Sówki (RR)

Marzec

  • 2-6.03.2020 (16:00- 17:00) Spotkania indywidualne z rodzicami z grupy „Sówki”
  • 6-7.03.2020 „Zielona Noc Biedronek”
  • 9-13.03.2020 (7:20-8:20) Spotkania indywidualne z rodzicami z grupy „Sówki”
  • 12.03.2020 „Nasz nowy kolega Mambo”- teatrzyk (RR)
  • 20.03.2020  „Kreatywny Pinokio”- warsztaty (RR)
  • 24.03.2020 Grupy V, VI, VII, VIII Wycieczka do Wilanowa. Zwiedzanie pałacu oraz warsztaty edukacyjne.

Kwiecień

  • Wycieczka całodniowa- Wszystkie grupy (RR)
  • 7.04.2019 Wszystkie grupy „Spotkanie z Afryką”- warsztaty bębniarskie (RR)

Maj

  • 7.05.2020 „Kreatywny Pinokio”- warsztaty (RR)
  • 21.05.2020 „Dzień Rodziny”:godz. 13:00 Żabki, 13:50 Misie, 14:40 Pszczoły, 15:30 Sówki
  • 28.05.2020 „Dzień Rodziny”: godz. 13:00 Rybki, 13:50 Jeżyki, 14:40 Motylki, 15:30 Biedronki

Czerwiec

  •  1.06.2020 Dzień Dziecka
  • 3.06.2020 Festyn (RR)